fbpx

Coinomi

Mobilní a softwarová
kryptoměnová multipeněženka

Mobilní kryptoměnová peněženka Coinomi je, díky své jednoduchosti a širokou nabídkou služeb, jedna z nejoblíbenějších krypto peněženek na světě. Peněženku využívají miliony uživatelů po celém světě.

Coinomi umožňuje ukládání a správu různých kryptoměn v jednom místě. Je k dispozici jako mobilní aplikace pro Android i iOS, ale také jako desktopová aplikace pro Windows, Mac a Linux.

Široká podpora Coinomi mnoha kryptoměn 

Jedním z největších přínosů Coinomi je široká podpora pro více než 1 700 různých kryptoměn a tokenů, což je mnohem více než většina jiných peněženek. Tato podpora zahrnuje nejen největší kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum a Litecoin, ale také mnoho menších a méně známých projektů.

Coinomi také nabízí možnost rychlého a snadného výměny mezi podporovanými kryptoměnami přímo v aplikaci pomocí integrované služby ShapeShift a Changelly. Toto řešení je velmi pohodlné pro uživatele, kteří chtějí rychle a snadno přeměnit své kryptoměny na jiné bez nutnosti opouštět aplikaci.

Zabezpečení Coinomi

Bezpečnost je samozřejmě velmi důležitá pro kryptoměnové peněženky a Coinomi nabízí několik bezpečnostních funkcí pro ochranu vašich prostředků. Mezi tyto funkce patří například šifrování peněženky, podpora více faktorové autentizace a možnost zálohování soukromých klíčů pro případ, že byste ztratili nebo poškodili své zařízení.

Coinomi drží vaše privátní klíče přímo ve vašem telefonu a neodesílá je nikam na servery třetích stran, což je velká bezpečnostní výhoda. Navíc jsou kryptoměny zabezpečeny pomocí SEEDU, díky čemu si ho můžete sami bezpečně uložit a nebát se tak ztráty či odcizení zařízení.

Nicméně stále je to pouze softwarová peněženka a v případě hacknutí může být vaše krypto v ohrožení. Proto nedoporučujeme na softwarové peněžence držet větší objemy peněz. Je vhodná spíše pro drobné platby u obchodníků. Pro větší objemy využijte rozhodně jen a jen hardwarovou peněženku.

Závěr hodnocení Coinomi

Jedná se o kvalitní kryptoměnovou peněženku s širokou podporou pro mnoho různých kryptoměn a funkcí pro zajištění bezpečnosti vašich prostředků. Aplikace je snadno použitelná a nabízí mnoho pohodlných funkcí. Proto můžeme Coinomi doporučit jako kvalitní volbu pro ukládání a správu vašich kryptoměn.

Stáhnout Coinomi