fbpx

Společnosti Binance a Paysafe plně znovuotevřely vklady a výběry EUR a GBP prostřednictvím SEPA (SEPA) a Faster Payment Services (FPS) pro webové stránky i aplikaci.

Největší kryptoměnová burza Binance měla od července minulého roku nedostupné SEPA platby z regulačních důvodů. Nelze se tedy divit, že to spoustu jejich uživatelů rozezlilo.

Binance se však podařilo uzavřít partnerství se společností Paysafe a SEPA platby jsou tak opět k dispozici všem fyzickým osobám z ČR a SR.

Okamžitý převod pomocí SEPA platby

Co je SEPA platba?

SEPA je rychlá platební síť určená pro snadný převod EUR v rámci Evropské unie. Oproti standardním mezinárodním platbám jsou poplatky za takovou transakci minimální, či zcela zdarma.

Pokud se rozhodnete tuto platební metodu použít, nezapomeňte, že jméno majitele bankovního účtu se musí shodovat se jménem účtu registrovaného na Binance. V opačném případě nebude platba zpracována. Mějte tedy na paměti, že nelze k této platbě využít účet svého známého či sourozence.

Binance na svých stránkách uvádí, že platby jsou obvykle zpracovány během 1-3 dnů, praxe ovšem ukazuje, že platba je připsána obvykle během pár minut. Dále společnost upozorňuje, aby uživatelé neprováděli převody nižší než 3 EUR.